Najwyższa jakość za rozsądną cenę

Nasze produkty


Układacze liny już od
330€


PROMOCJA
„DARMOWA DOSTAWA W UE”

P.P-U. INTERKAZ

Kąty 123
18-516 Mały Płock
Polska
Tel+48 86 474 42 50
Fax+48 86 444 10 54
Tel:+48 502 820 684
E: biuro@interkaz.eu

Układacze lin do elektrowciągów – oferta

 

Seria IP

Seria układaczy liny IP to doskonała alternatywa dla oryginalnych części wykorzystywanych w branży. Produkowane przez nas od niemal dwudziestu lat części zamienne zdobyły zaufanie klientów dzięki wysokiej jakości wykonaniu.

Układacze liny serii IP są w pełni kompatybilne z elektrowciągami Demag P. Oferujemy zamienne układacze liny do wszystkich standardowych urządzeń Demag generacji P.

 

Seria IDH

W pełni metalowe prowadniki liny serii IDH to odpowiedź naszej firmy na zapotrzebowanie klientów oczekujących podwyższenia wytrzymałości i niezawodności w stosunku do części wykonanych z tworzywa sztucznego. Solidna metalowa konstrukcja oraz zabezpieczenie antykorozyjne znacznie wydłużają żywotność części, pozwalają na pracę w warunkach podwyższonej temperatury oraz w środowiskach z wysokim oddziaływaniem czynników chemicznych lub atmosferycznych.
Układacze liny serii IDH są w pełni kompatybilne z elektrowciągami Demag DH. Oferujemy zamienne układacze liny do wszystkich standardowych urządzeń Demag generacji DH.

 

Seria IDR

Niekwestionowany sukces rozwiązań konstrukcyjnych zastosowanych w częściach zamiennych serii IDH jak również pozytywne opinie odbiorców, skłoniły nas do przeniesienia tych unikalnych właściwości na nową generację części zamiennych IDR. Nieprzerwanie poszerzamy gamę naszych produktów mając wciąż na uwadze zachowanie ich funkcjonalności i wysokiej jakości. Pełna oferta zamiennych układaczy liny do urządzeń Demag generacji DR już wkrótce.

Oferowane produkty są wyprodukowane oraz sprzedawane przez firmę P.P-U. INTERKAZ.
Inne wymienione nazwy marek lub oznaczenia wykorzystane w redakcji oferty nie opisują oferowanych produktów, służą wyłącznie ilustracji lub wskazaniu kompatybilności.